شبکه دانش مالی هلو
4 دوستدار 0 امتیاز منفی
94 بازدید
سلام.من از سال ۹۸ که سیستم رو خرید زدم فقط سال ۹۹ سال مالی رو بستم.تا امسال به دلیل کندی سیستم دوباره این کار رو کردم.حالا اتفاقاتی که افتاده.

۱.چون حجم اطلاعات بالا بود طول می کشید من رفتم فردا صبحش آمدم دیدم تازه سال مالی بسته شده ،اختتامیه رو زده بودم ۲۹ اسفند و افتتاحیه ۱ فروردین .حالا این که بعد از ساعت ۱۲ شب سال مالی طول کشیده و وارد سال مالی جدید شده ایراد داره یا نه؟

۲.سول اصلی هم اینکه بعد از اینکه با سال مالی ۴۰۳ وارد شدم ،همه اطلاعات کالا ها میانگین ها و تعداد کالا درست بودن.امابدهکاران و بستانکاران اصلان انتقال پیدا نکرده بودند.بعد من چون پرینت داشتم از لیست بد و بس ،برداشتم دریافت و پرداخت زدم که لیست بدهی ها ** سیستم ثبت و درست بشه .

مشکلاتی که پیش آمده اینه که در حین فاکتور سود درست محاسبه میشه و نشان داده میشه.اما وقتی سود روزانه یا هفتگی میگیری اعداد و ارقام درستی بهمون نمی ده .بایدچی کنیم.؟تشکر
در آموزش توسط تازه وارد (518 امتیاز) | 94 بازدید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید


آینده شغلیت با هلو

آموزش رسمی و مدرک معتبر دوره حسابداری نرم افزار حسابداری هلو توسط شرکت هلو


همه‌چیز درباره‌ی شبکه دانش مالی هلو
سامانه تخصصی پرسش و پاسخ

شبکه دانش مالی هلو یک وب‌سایت پرسش و پاسخ تخصصی است؛ به این معنی که می‌توانید هر سوال تخصصی‌ای در حوزه مالی و حسابداری دارید بپرسید و از افراد متخصص کمک بگیرید.
در واقع هم می‌توانید بپرسید هم می‌توانید به سوال‌هایی که در حوزه تخصص شماست، پاسخ دهید.
از مهم‌ترین هدف‌های این شبکه، اشتراک‌گذاری اطلاعات کاربران و ثبت آنها به‌صورت طبقه‌بندی شده است.
در این شبکه همه‌ی کاربرها امتیازاتی دارند که سطح آنها را نشان می‌دهد. در واقع هر سوالی که پرسیده یا پاسخ داده می‌شود به کاربرها اعتبار و امتیازی می‌دهد و رزومه کاربری آنها را مشخص می‌کند.

بپرسید، پاسخ دهید، زمان را بخرید و امتیاز بگیرید!


سامانه مؤدیان مالیاتی ۱۴۰۲
آموزش ویدئویی سامانه مودیان از طریق مدرس رسمی و شرکت نرم افزار حسابداری هلو
همه‌ی آن‌چیزی که باید درمورد سامانه مودیان بدانید
تماشای ویدئو

نرم افزار حسابداری